Mystic Temple Praha - Thajské masáže Praha

THAJSKÉ MASÁŽE

Tradiční thajská chrámová masáž je souborem mistrných technik, při kterých se pomocí manipulačních cviků a akupresury na energetické body těla uvolňuje napětí a bolest svalů a kloubů. Thajská masáž přináší celkovou relaxaci, pocit nově nabité vitality a duševní rovnováhy.

Historie thajské masáže

V minulosti se thajské masáže praktikovaly pouze v buddhistických chrámech. Zakladatelem thajské masáže je podle dochovaných zdrojů indický lékař a Buddhův současník Jivaka Kumar Bhoccha.
Dnes se thajské masáže praktikují po celém Thajsku, počínaje chrámovými školami thajské masáže, přes nemocnice až po masážní salony různých úrovní.

Thajské masáže - doporučení

  • thajská masáž pomáhá jako doplněk k aktivnímu způsobu života
  • thajská masáž slouží k urychlení regenerace po sportovním výkonu
  • thajská masáž je vhodná při stavech dlouhodobé únavy a stresu
  • thajská masáž pracuje nejen s pohybovým aparátem, ale i s energetickými drahami, a proto je doporučována jako doplněk k léčení mnoha onemocnění - poraďte se se svým lékařem o této možnosti doplňkové léčby

Thajská masáž - kontraindikace

  • thajská masáž se nedoporučuje při nachlazení, horečnatých stavech apod.
  • thajská masáž není vhodná při pooperačních a poúrazových stavech
  • thajská masáž se nedoporučuje při vysokém krevním tlaku či při větších potížích s křečovými žilami
  • thajská masáž není vhodná při menstruaci, v těhotenství a měsíc po porodu

Typy thajské masáže

Thajské masáže mají dva základní směry. Severní styl thajských masáží je vyučován na klinice v Chiang Mai, známější jižní styl je vyučovaný v Chrámu Wat Pho. Thajská masáž Temple classic je tradiční thajskou masáží ve své nejpůvodnější podobě, jak byla po staletí vyučována a praktikována.

Thajské masáže Mystic Temple Praha

Thajská masáž v salonu Mystic Temple je jedinečným zážitkem. Přijďte navštívit místo, kde čas je jen pojem a rovnováha a harmonie jsou cesty k Vašemu já…

praha