Mystic Temple Praha - Thajské masáže Praha

QUEEN OF EGYPT

Mystérium starověkého Egypta na dosah Vaší ruky. Tajemné světlo svící, mystická vůně vzácných pryskyřic a dotyk jemných olejů Vás přenesou mimo prostor a čas do míst oslavujících krásu a věčné mládí.

Celotělová masáž inspirovaná zkrášlujícími rituály egyptských královen spojená s nahřátím v sauně, pepřovým celotělovým peelingem a speciálním ošetřením pro obličej.

K masáži se používá Alqvimia Queen Of Egypt Body Oil s exotickou vůní, pečuje o pleť do hloubky, bojuje proti známkám stárnutí, regeneruje a vyhlazuje pokožku a zároveň dodává pocit sebedůvěry.

Inspirovaný zvyklostmi královen starobylého Egypta, vyrobený ze vzácných olejů, myrhy a kadidla. Tento tělový olej zkrášluje, hydratuje a zjemňuje pleť a dodává jí mladistvý, zářivý vzhled. Mysteriózní exotická vůně prostupující celou bytostí navozuje intenzivní pocity fascinace, ženskosti a svůdnosti. Díky zákonům aromaterapie dodává ženě, kterou jeho vůně provází, sebedůvěru, zvyšuje její sebehodnocení a povznáší ducha.

Popis procedury: Nahřátí 30 minut v sauně, 20 minut peeling celého těla, sprcha, 60 minut celotělová masáž a na závěr 10 minut masáže obličeje pomocí malých bylinných váčků.

ID
Queen of EgyptQueen of Egypt
30 min. 60 min. 90 min. 120 min.
T021 starodávná egyptská masáž- - - 2 390,-

Ceny jsou dle platného ceníku uvedeny v CZK s DPH 21%. Změna cen vyhrazena.

Pobočka: Mystic Temple Praha, Washingtonova 1599/17, 110 00 Praha 1

praha