Mystic Temple Praha - Thajské masáže Praha

RITUÁL TOKORIKI A MATAMANOA

Luxusní kosmetické ošetření těla Rituál Tokoriki a Matamanoa pochází z exotického Tichomoří.

Ošetření pomocí horkých a studených mušlí spojené s cukrovým peelingem a zábalem z kokosového másla. Výsledným efektem ošetření je harmonizace. Tímto se dosáhne lepšího proudění lymfy v těle a urychlení odplavení toxinů, které náš organismus zatěžují. Prohřívá a regeneruje svalstvo, uvolňuje fyzické a psychické napětí.

Rituál Tokoriki

Ošetření obsahuje cukrový peeling, masáž celého těla horkými mušlemi a zábal z kokosového másla. Tento rituál spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a energetické masáže. Hřející mořské lastury a plynulý pohyb masáže napodobuje hru vln na mořském pobřeží. Sálající teplo z mušlí prohřívá pokožku, uvolňuje zatuhlé svalstvo a energetické bloky v těle. V průběhu ošetření je používán jeden pár mořských mušlí. Nechte se zanést na slunce prohřáté písečné pláže ostrovů Fiji.

Rituál Matamanoa

Fidžijská masáž horkými a studenými mušlemi. Při proceduře se kombinuje termoterapie s masáží. Používají se hřejivé mořské lastury Lava Shells a další mořské mušle a lastury a také kokosový olej Pure Fiji z oblasti jihovýchodní Asie a ostrovů Fiji. Masáž horkými mušlemi stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Rituál Matamanoa uvolňuje, regeneruje a na rozdíl od kosmetického ošetření Tokoriki je důkladnější a hlubší.

 

Kontraindikace:

vysoký krevní tlak, nemoci srdce, rakovina a poruchy mízního systému, pokročilá cukrovka, těhotenství, přecitlivělost na teplo, virové a infekční nemoci, bolestivá menstruace, epilepsie

ID
Rituál Tokoriki a MatamanoaRituál Tokoriki a Matamanoa
30 min. 60 min. 90 min. 120 min.
O179 Masáž horkými a studenými mušlemi- 1 390,- - 1 990,-

Ceny jsou dle platného ceníku uvedeny v CZK s DPH 21%. Změna cen vyhrazena.

Pobočka: Mystic Temple Praha, Washingtonova 1599/17, 110 00 Praha 1

praha