Mystic Temple Praha - Thajské masáže Praha

SLIM & SCULPT ZEŠTÍHLUJÍCÍ A ZPEVŇUJÍCÍ KÚRA

Doporučujeme zeštíhlující a zpevňující kúru Slim & Sculpt Expert.

Slim & Sculpt je ošetření typu "haute conture", lze jej připravit přímo na míru každému. Ideální je pro klientky, které hledají celkové ošetření proti tukovým polštářkům, zaobleným tvarům, celulitidě a povislé pokožce. Toto ošetření napomáhá zeštíhlení, zpevnění pokožky a vyrýsování siluety. Nejúčinnějším prvkem je aplikace dvou masek s výtažkem kakaa a mořských řas na partie, které potřebují zeštíhlit a osvěžující masky s výtažky z mořského kolagenu na místech, která je třeba zpevnit.

Zvláště vhodné po dietě, těhotenství či nadměrném slunění.

Před samotným začátkem kúry Slim & Sculpt doporučujeme absolvovat Detoxikační zábal, který je vhodný před jakýmkoliv zeštíhlujícím ošetřením. Jedná se o relaxační tělové ošetření, poskytující intenzivní remineralizaci a detoxikaci těla. Odvodňuje, podporuje metabolismus a má blahodárný účinek na pokožku.

Aby byla kúra Slim & Sculpt účinná, doporučujeme 12 ošetření, 2-3x týdně. Udržovací kúra: 1x měsíčně.

 

TIP: Využijte naší stávající Akce 5 + 1! Vztahuje se vždy na jeden druh kosmetických ošetření. Tělové a obličejové ošetření, celotělové zábaly, manikúra, pedikúra a depilace. Získáte také ošetření PULSTAR - přístrojová lymfodrenáž zdarma!

praha