Mystic Temple Praha - Thajské masáže Praha

NOVINKA: LUXUSNÍ OŠETŘENÍ CELÉHO TĚLA

Vážení zákazníci,

představujeme Vám novinku našeho kosmetického salonu. Thalgo Indocéane je luxusní ošetření celého těla, které hluboce zrelaxuje Vaše tělo i mysl. Ošetření se skládá z masáže, peelingu a speciálního zábalu.

Mořská sůl, třtinový cukr a esenciální oleje ze Středomoří se mísí v cukrovo-slaném tělovém peelingu. Tyto kvalitní ingredience dokonale očišťují tělo, zkrášlují ho a zároveň osvěžují mysl. Thalgo Indocéane je zkrášlujícím rituálem, který Vám nabídne zcela nový druh relaxace. Budete se cítit odpočatí a zároveň nabití energií.

Produkty Indocéane obsahují QI – Marine: hnědou řasu Wakame, která má vysoký obsah minerálů a používá se již odpradávna díky svým omlazujícím účinkům. Produkty obsahují i Svatého lososa, který původně pochází z Nilu a v Číně se stal symbolem čistoty.

Nyní Vám celý relaxační balíček nabízíme se speciální zavádějící slevou 20 %. Celková cena tak bude 1.832,- Kč. Zvýhodněná cena platí i pro jednotlivá ošetření. Nemusíte tak využít celý balíček. V rámci Thalgo Indocéane můžete využít i masáž za zvýhodněnou cenu 950,- Kč nebo peeling za 850,- Kč.


praha