Mystic Temple Praha - Thajské masáže Praha

DAROVACÍ CERTIFIKÁTY - PRO TIBET

V salonu Mystic Temple si můžete zakoupit darovací certifikáty, kterými přispějete na jeden z projektů obecně prospěšné společnosti MOST. Tato organizace podporuje od roku 2014 vzdělávání a zlepšuje životní podmínky tisíců lidí žijících v Tibetu a indických Himalájích. Formou adopce na dálku pomáhá MOST stovkám dětí, tibetských uprchlíků, mnichů a mnišek i starých lidí bez rodin.

Můžete podpořit následující projekty:

Koza pro Tibet

Tímto certifikátem darujete zdravou kozu nomádské rodině v hodnotě 900 Kč. Organizace MOST zajistí, že zdravé kozy dostanou ti, kteří je nejvíce potřebují.

Kolečkové křeslo

Tímto certifikátem přispějete na kolečkové křeslo pro tibetského seniora v hodnotě 800 Kč. Váš příspěvek zajistí prostředky na nakoupení kolečkových křesel, berlí i dalších potřebných zdravotních pomůcek.

Lékaři pro Tibet

Tímto certifikátem darujete vyšetření tibetskému dítěti v hodnotě 380 Kč. MOST pomáhá zajistit preventivní lékařská vyšetření tibetských dětí s podezřením na onemocnění žloutenkou, tuberkulózou či s problémy s očima a ušima.

Učebnice tibetštiny

Tímto certifikátem darujete 10 učebnic tibetským dětem v hodnotě 300 Kč. Organizace MOST zajišťuje pro část těchto dětí nejen školní pomůcky a učebnice, ale také oblečení a potřebné léky, přispívá i na mzdy učitelů a na školní stravu.

 

praha