Mystic Temple Praha - Thajské masáže Praha

PODZIM S MYSTIC TEMPLE VE ZNAMENÍ INDONÉSIE

Naši milí zákazníci,

už je tady podzim. A aby byl přechod do tohoto ročního období o něco příjemnější, máme pro vás něco speciálního. Opravdu speciálního.

Nechali jsme si dovézt vonné oleje Taman Sari, které patří k těm nejlepším svého druhu. Jde o zcela přírodní koncentrované vonné esence z Jakarty, ke kterým se v naší zemi jen tak nedostanete.

V průběhu celého října a listopadu můžete okusit masáže s aromaterapií těchto vůní: Polianthes Tuberosa, Champaca nebo meditační směs indonéských bylin.

Rozhodnete-li se pro jednu z vůní, budete mít možnost ji nejprve ovonět. Na recepci pro vás budou připraveny všechny tři vůně, ze kterých si sami vyberete.

NĚCO NAVÍC O VYBRANÝCH OLEJÍCH TAMAN SARI

Polianthes Tuberosa má relaxační účinky na mysl, nervovou soustavu a svaly. Tlumí křeče a úporný kašel.

Meditační směs tvoří vzácné a exotické esence yzopu, ylang ylang a santalového dřeva se špetkou citronu. Smyslná, měkká a harmonická vůně napomáhá emocionální harmonii, uvolňuje, povznáší mysl a evokuje hluboký klid. Výborná pro uzemnění, sklidnění a povznesení se v období duševního vypětí či stresu.

Vůně Champaca navozuje romantické snění, vzbuzuje něhu a čistou lásku. V květomluvě označuje nevinnost a půvab.

Nabídka je platná do konce listopadu. V prosinci se můžete těšit na další limitovanou edici olejů, které přizpůsobíme vánočnímu a zimnímu naladění.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Mystic

praha