Mystic Temple Praha - Thajské masáže Praha

MYSTIC TEMPLE PRAHA - BODY CARE STUDIO

Svět každého z nás se dělí na čtyři elementy - Já, věci a lidi okolo mne, přírodu a čas. Náš život se vyvíjí na základě vnějších vztahů mezi těmito elementy a vnitřních vztahů uvnitř těchto čtyř prvků. Nejdůležitějším z nich je Vaše Já. Bez vyrovnané a pokojné mysli nemůžeme nalézt kladný vztah k lidem, blízkému okolí a prohráváme souboj s časem. Naší snahou je pomoci Vám objevit cestu k Vašemu Já. Odpočinkem, uvolněním, dobitím ztracené energie a přeměnou vnitřní krásy ve vnější ve Vás otevřeme pozitivní náhled na svět okolo Vás i soulad s plynoucím časem.

V naší práci vycházíme z původních thajských principů chápání systému péče o tělo v jeho úzké vazbě na stav mysli a jeho harmonickým spojením. Krása lidského těla a tváře roste s uvolněným a povzneseným stavem ducha. Nejkvalitnější tělová, vlasová a masážní kosmetika, nejmodernější kosmetické přístroje a lidské ruce a víra ve své poslání našich pracovníků jsou hmatatelnou stránkou Mystic Temple. Nezaměnitelná thajská atmosféra, pocit sounáležitosti a oddanosti představují mystickou stránku našeho salónu. Nabízíme Vám unikátní koexistenci dvou světů, východního a západního, spojení časů dávných s tím dnešním, tradičních praktik s nejmodernějšími přístroji a kosmetikou, péči thajských a českých rukou a srdcí.

Vítejte ve světě Mystic Temple, kde čas je jen pojem a rovnováha a harmonie je cestou k Vašemu Já.


Jak se k nám dostanete?

Vchod do salonu Mystic Temple se nachází v ulici Politických vězňů 25, Praha 1. Zobrazení na mapě.

MHD

Metrem A nebo C na zastávku Muzeum, poté pěšky 220 m Washingtonovou na roh s ulicí Politických vězňů.

Metrem C nebo vlakem na Hlavní nádraží, poté pěšky 300 m přes Vrchlického sady a Washingtonovou na roh s ulicí Politických vězňů.

Tramvají č. 11 na zastávku Muzeum, poté pěšky 400 m kolem budovy Národního muzea na Václavské náměstí, odbočit vpravo do Washingtonovy.

Parkování

Zaparkovat můžete i na modrých zónách. Stání je ale časově omezeno a je nutné jej uhradit ve virtuálním parkovacím automatu (zadejte číslo úseku: P1-0466).

Parkovat můžete i na tzv. fialových zónách, kde zaplatíte pomocí klasického parkovacího automatu nebo pomocí nově spuštěné mobilní aplikace pro parkování v Praze. Parkovací režim je od pondělí do neděle v čase 8:00 – 24:00.

Více informací najdete na adrese www.parkujvklidu.cz nebo osu.zpspraha.cz.

praha