Mystic Temple Praha - Thajské masáže Praha

THALGO - kosmetika tělová

Možnosti produktů značky Thalgo - tělová kosmetika:

Indoceane - tělová masáž

Vrcholem relaxace je poslední rituál, uvolňující olejová masáž. Tato technika pochází ze starodávné Indie, kde je stres považován za nemoc. Na tento rituál se používá Qi balzám dodávající vitalitu a energii. Samotná masáž se provádí se zlatým olejem, který pochází ze vzácných santalových dřev, cedru, pačuli a léčivého oleje ze stromu nimb. Masáž obsahuje řadu asijských prvků, které Vás dovedou do stavu úplné harmonie a klidu.

Indoceane - zábal

Další z řady rituálů Indoceane, tento tělový zábal má svůj původ v Číně. Povznášející zábal obsahuje Qi-Marine a Svatý lotos. Hedvábné pohlazení zahaluje tělo do regenerující měkkosti. Jemná pudrová vůně zvyšuje pozitivní antistresové účinky.

 

Indoceane - sladko slaný peeling

První z rituálu Indoceane pochází ze slunného Středomoří. Exfoliační rituály kombinované s teplem otevírají póry, uvolňují hluboko usazené toxiny a odumřelou pokožku.
Pokožka Vašeho těla bude jemná jako satén, naleštěná jako šperk pomocí tělového peelingu se zrnky třtinového cukru, mořské soli v jemném laskajícím oleji s obsahem esenciálních olejů ze Středomoří.

Indoceane rituals

Tyto rituály jsou skutečným vrcholem relaxace. Naši předkové z oblasti Středozemního moře, Číny a Indie byli mistry v péči o tělo. Pomocí těchto rituálů se můžete přenést do dob, kdy ženy měly věčně hebkou pleť a uvolnění spojené s tímto ošetřením si přenesete i do všedních dnů.
Pokud zvolíte kombinaci všech tří rituálů, poznáte, co znamená cítit se jako znovuzrození.

Čistící ošetření zad

Jedná se o hluboce čistící péči na aknózní a vyrážkový stav pleti. Jsou použity 100 % přírodní mořské řasy kosmetiky Thalgo. Prvním krokem je čištění jemným mlékem a tonizace. Dále aplikujeme peeling z mořských řas a samotné mořské řasy – dodávají tělu nezbytné minerály, stopové prvky, detoxikují a čistí do hloubky.

Ošetření je vhodné na lupénku, ekzémy, akné a jiné kožní problémy.   

ID
Thalgo - tělová kosmetikaThalgo - tělová kosmetika
Čistý čas Cena
K192 Indoceane - tělová masáž60 min. 950,-
K193 Indoceane - zábal50 min. 850,-
K194 Indoceane - sladko-slaný peeling50 min. 850,-
K195 Indoceane - rituals120 min. 2 290,-
K211 Čistící ošetření zad30 min. 590,-

Ceny jsou dle platného ceníku uvedeny v CZK s DPH 21%. Změna cen vyhrazena.

Pobočka: Mystic Temple Praha, Washingtonova 1599/17, 110 00 Praha 1

praha