Mystic Temple Praha - Thajské masáže Praha

MASÁŽ TŘETÍHO OKA

Shirodara je velmi účinná terapie pro léčbu mnoha nemocí spojených s hlavou, krkem, nervovým systémem, zrakem a sluchem. Tenký pramínek teplého léčivého oleje stéká na čelo (z nádoby zavěšené nad hlavou klienta) a pokračuje přes temeno hlavy až po ramena. Dochází tak k uvolnění mysli a celkové relaxaci. Po asi 20min. masáže "třetího oka" následuje masáž hlavy.

Terapie je velice účinná při léčbě poruch spánku, bolestech hlavy, při únavě způsobené mentálním vypětím nebo poruchách nervového systému. Na masáž Shirodhara se používá speciální olej, který vyživuje pokožku hlavy, dodává vlasům lesk a sílu a zabraňuje šedivění vlasů.

Rozhodli jsme se využít služeb jednoho z nejlepších učitelů ve svém oboru, který pochází ze Srí Lanky. Tento druh služeb u nás bude provádět pouze on ve vybraných termínech. Ayurvédské masáže si v Mystic Temple můžete vychutnat každý sudý týden v úterý a ve středu. V lichých týdnech provádíme ayurvédské masáže vždy ve středu.*

Termíny ayurvédských masáží:

V současnosti je nutné se na ayurvédské masáže domluvit telefonicky. Prosím, kontaktujte naši recepci na telefonu: 724 022 389. Rádi Vám poskytneme potřebné informace. Od listopadu se můžete těšit na nového specializovaného maséra, který bude masáže v Mystic Temple provádět pravidelně.

*Termíny je vždy lepší ověřit na našem webu, případně telefonicky. Termíny uvádíme v závislosti na tom, kdy je náš specializovaný masér přítomen.

ID
Masáž třetího okaMasáž třetího oka
30 min. 60 min. 90 min. 120 min.
A009 Shirodhara- 1 950,- - -

Ceny jsou dle platného ceníku uvedeny v CZK s DPH 21%. Změna cen vyhrazena.

Pobočka: Mystic Temple Praha, Washingtonova 1599/17, 110 00 Praha 1

praha