Mystic Temple Praha - Thajské masáže Praha

BABY MASÁŽ

Baby masáž je zaměřena především na oblast zad, pasu, krku, rukou a chodidel. Nejdůležitějším aspektem masáže dítěte je masáž páteře, jelikož tuto část těla je nutné posílit, aby mohla být dobrou oporou celého těla. Masáž je prospěšná také pokožce hlavičky, jelikož odstraňuje její suchost a posiluje vlasové kořínky. Pravidelná masáž vede k zajištění správného vývoje dítěte, klidnému spánku a k jeho celkové spokojenosti. Na masáž se nejčastěji používá 100 % přírodní kokosový olej.

Masáž od 3 měsíců věku dítěte

Rozhodli jsme se využít služeb jednoho z nejlepších učitelů ve svém oboru, který pochází ze Srí Lanky. Tento druh služeb u nás bude provádět pouze on ve vybraných termínech. Ayurvédské masáže si v Mystic Temple můžete vychutnat každý sudý týden v úterý a ve středu. V lichých týdnech provádíme ayurvédské masáže vždy ve středu.*

Termíny ayurvédských masáží:

V současnosti je nutné se na ayurvédské masáže domluvit telefonicky. Prosím, kontaktujte naši recepci na telefonu: 724 022 389. Rádi Vám poskytneme potřebné informace. Od listopadu se můžete těšit na nového specializovaného maséra, který bude masáže v Mystic Temple provádět pravidelně.

*Termíny je vždy lepší ověřit na našem webu, případně telefonicky. Termíny uvádíme v závislosti na tom, kdy je náš specializovaný masér přítomen.

ID
Baby masážBaby masáž
30 min. 60 min. 90 min. 120 min.
A013 Baby masáž750,- - - -

Ceny jsou dle platného ceníku uvedeny v CZK s DPH 21%. Změna cen vyhrazena.

Pobočka: Mystic Temple Praha, Washingtonova 1599/17, 110 00 Praha 1

praha